Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Piknik-Celje
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Pikniki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
pikapoka
Moderator

Pridružen/-a: 14 Mar 2007 8:49
Kraj: vransko

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 11, 2007 6:44 am    Naslov sporočila: Piknik-Celje Odgovori s citatom

V A B I L O

Verjetno se še spominjate zelo dobro organiziranih, še bolj pa obiskanih naših vegetarijanskih piknikov, ki smo jih do sedaj pripravili 3x v Ljubljani, 2x v Mariboru in 1x v Izoli. Zaradi velikega interesa nekaterih mlajših članic in članov iz okolice Celja, smo se odločili, da ga letos poskusimo prirediti tudi v Celju.

Lokacija je že določena; Celjska občina je namreč uslišala našo prošnjo, da bi dogodek potekal v mestnem parku. Menimo, da je lokacija zelo dobra, bo pa potrebno vložiti kar nekaj organizacijskega in fizičnega dela, da nam ta pomembna prireditev za naravo in živali in ljudi na Celjskem uspe.

Zato vabimo vse, ki si želite, da prvi vegetarijanski piknik v Celju pripravimo čim boljše, da se nam pridružite na delovnem in družabnem sestanku, kjer bi predstavili naloge za izvedbo piknika ter se pogovorili o vaših predlogih. Sestanek planiramo v nedeljo, 13. 05. 2007, v Celju, v hotelu Štorman, ob 16.30. uri.

Vsake pomoči bi bili izredno veseli, zato še enkrat vabljeni.

Dodatne informacije na tel. : 031 651 483 (Damjana) ali damjana.hojnik@siol.net

Prisrčen pozdrav

Stanko Valpatič, predsednik
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo  
Alice

Pridružen/-a: 28 Jan 2007 13:26
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 12, 2007 3:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fino!
Mogoče pridem tudi jaz..z gorenjskega konca.. Very Happy
Kdaj bo pa na gorenjskem kaj??
Tudi tukaj bi bil velik obisk..sigurno. Razz Very Happy Very Happy Wink Wink
lorry

Pridružen/-a: 04 Jun 2007 18:28
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 04, 2007 6:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Meni je prav žal, da ne morem priti. Sad Upam, da bo uspelo in da postane veg. piknik v Celju tradicija. Very Happy
Alice

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 11, 2007 1:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kdaj bo sedaj piknik??Je mogoče že bil? Shocked
Mogoče pridem..
Smile
lorry

Pridružen/-a: 04 Jun 2007 18:28
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 11, 2007 1:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ne, ni še bil. Piknik bo 23.6.. Razen v primeru dežja...takrat se prestavi na 30.6.. Wink
Alice

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 11, 2007 1:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ooo fino..na kresno noč..okej,ja bomo probal..sem z Gorenjskega konca..ampak se bom potrudla.. Smile
Nemo

Pridružen/-a: 16 Mar 2007 0:01
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 15, 2007 4:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja meni je tudi žal da ne morem priti, čeprav si želim. Bom ravno na dopustu...
petras

Pridružen/-a: 11 Maj 2007 20:40

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 23, 2007 6:55 am    Naslov sporočila: bo piknik? Odgovori s citatom

Dežuje, kaj bo piknik danes ali je prestavljen? Prosim za hiter odgovor, smo daleč od celja pa ne vemo, če naj se odpravimo ali ne.
Nazaj na vrh
kotko

Pridružen/-a: 22 Mar 2007 20:38
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 23, 2007 8:18 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tudi jaz bi bil vesel, če lahko kdo pove ali bo piknik kljub dežju, ker tudi nisem tako blizu.
Nazaj na vrh
kotko

Pridružen/-a: 22 Mar 2007 20:38
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 23, 2007 9:19 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PIKNIK DANES BO
Ravnokar sem govoril z ga. Damjano Hojnik iz društva in mi je povedala, da piknik danes bo, da je že vse pripravljeno, tako da ste vsi vabljeni, da se ga udeležite.
Nazaj na vrh
Alice

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 23, 2007 1:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Žal mi tokrat ne bo uspelo.Lepo se imejte. Wink
Administrator
Site Admin

Pridružen/-a: 22 Sep 2006 2:29

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 03, 2007 11:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Tukaj si lahko ogledate nekaj slik iz piknika v Celju:

Fotoreportaža iz piknika v Celju
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo [ Skrito ]
l.81

Pridružen/-a: 16 Jun 2007 21:18
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 09, 2007 12:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
Društvo za osvoboditev živali in njihove pravice je 23. junija 2007 v celjskem Mestnem parku organiziralo prvi Veliki vegetarijanski piknik v Celju. Iz prireditve, ki jo je obiskalo okoli tisoč petsto ljudi, objavljamo nekaj fotografij.

1500 ljudi?! Res?

Nisem si mislil, da jih bo toliko. Mene žal ni bilo, ker me ni bilo na celjskem + še na nek drug piknik sem šel.

Lahko bi kdo, ki je bil, še kaj več napisal.
boris_kolar
Moderator

Pridružen/-a: 11 Mar 2007 12:53

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 09, 2007 4:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

uros1981 je napisal/a:
1500 ljudi?! Res?

Sem bil na pikniku cel dan in lahko potrdim, da je bil kar dobro obiskan. Čisto mogoče, da je piknik obiskalo 1500 ljudi, a ljudje so stalno prihajali in odhajali, zato seveda v nobenem trenutku ni bilo na prizorišču niti približno toliko ljudi. Ker ni bilo nobene vstopnine in kontrole nad prihodom in odhodom obiskovalcev, je število obiskovalcev lahko le groba ocena. Pomembno je, da je bilo dovolj ljudi za dobro vzdušje Very Happy
Nazaj na vrh
anima

Pridružen/-a: 06 Jul 2007 15:35
Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 10, 2007 8:13 am    Naslov sporočila: piknik-ce Odgovori s citatom

Ja,piknik je kljub vremenu in našim strahom lepo uspel.Koliko obiskovalcev je bilo je težko oceniti,ker so res ves čas odhajali in prihajali.Mislim pa,da jih je bilo lepo število.Verjetno bi jih bilo še več,če bi bilo lepše in bolj toplo vreme.A glavno je,da je uresničen naš cilj in da so nas tudi celjani malo spoznali.Mislim,da bo naslednje leto še boljše!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo [ Skrito ] MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Pikniki
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu