Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

veganstvo in moja družina

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Vegetarijanstvo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
zvezdica

Pridružen/-a: 10 Dec 2014 8:38

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 10, 2014 7:47 pm    Naslov sporočila: veganstvo in moja družina Odgovori s citatom

Pozdravljeni,

prosim dajte mi kakšen nasvet kako moji družini (staršem, sestram in tudi okolici) dopovedati, da če se ti smilijo živali nisi prizadet in bolan v glavi (tako oni pravijo)?
Kako naj jim razložim, da ne bom zbolela, če bom pravilno jedla? Kako naj jim razložim, da ne hujšam? Sploh me nihče ne razume. Jim skušam mirno povedati bistvo svojega prepričanja, vendar zaman, saj se jim vse zdi neumno (smo kmečka družina). Problema ne bi bilo, če se nebi vtikali vame, mi neprestano spuščali
opazke in pripombe, se norčevali in me obravnavali kot da sem umsko motnjena. Komaj se zadržujem, da ne eksplodiram. Tudi če me ne razumejo, naj me vsaj pustijo pri miru in spoštujejo moje mnenje in prepričanje. Aja, naj dodam, da imam 23 let in trenutno živim doma. Prej sem bila dobro leto vegetarijanka. Tudi to jim je šlo v nos, zdaj pa je njihovo neodobravanje zaraslo kar na kubik.

Lepo prosim za pomoč, ker ne vem kaj narediti.
LP, Zvezdica
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo  
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Vegetarijanstvo
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu