Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

krave na zelo kratki ketni

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
xtina

Pridružen/-a: 29 Apr 2013 11:00
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 29, 2013 11:14 am    Naslov sporočila: krave na zelo kratki ketni Odgovori s citatom

Danes so mimo hise peljali dve kravi ,ki sta bili privezani na kratki ketni na traktor,ki jih je dobesedno vlekel na pasnik. To me je zelo razjezilo in uzalostilo,vedno ko vidim kaj takega bi tistemu lastniku te zivali naredila isto. To ni prvic vsako leto je ista pesem dol in gor s pasnika jih peljejo privezane na traktor,kot da bi hotele zbezati,kakor vem se kravo lahko vodi tudi brez priveza. Sem ze vse zivljenje v blizini kmetij in zivali,namamo kmetije,nisem se nikoli videla kaj takega,pa se cisto blizu je pasnik recmo da je 200 metrov. To me je zelo reazjezilo. Kaj mislite drugi naj prijavim tega kmeta,ce se mu lahko tako rece,ker pravi kmet spostuje zivali?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo  
Živalski.MESIJA

Pridružen/-a: 18 Dec 2010 2:04

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 07, 2013 5:30 pm    Naslov sporočila: Re: krave na zelo kratki ketni Odgovori s citatom

xtina je napisal/a:
Danes so mimo hise peljali dve kravi ,ki sta bili privezani na kratki ketni na traktor,ki jih je dobesedno vlekel na pasnik. To me je zelo razjezilo in uzalostilo,vedno ko vidim kaj takega bi tistemu lastniku te zivali naredila isto. To ni prvic vsako leto je ista pesem dol in gor s pasnika jih peljejo privezane na traktor,kot da bi hotele zbezati,kakor vem se kravo lahko vodi tudi brez priveza. Sem ze vse zivljenje v blizini kmetij in zivali,namamo kmetije,nisem se nikoli videla kaj takega,pa se cisto blizu je pasnik recmo da je 200 metrov. To me je zelo reazjezilo. Kaj mislite drugi naj prijavim tega kmeta,ce se mu lahko tako rece,ker pravi kmet spostuje zivali?

Draga xtina,

imaš popolnoma prav. A gospod naš Bog, Jezus Kristus to je, nam je zaupal, da moramo odpustiti gešnikom. Tako, da te prosim, da odpustiš vaškemu janezu in raje ta problem zaupaš vaškemu župniku. V vsaki vasi ima župnik največ besede in tudi velik vpliv na njegovo morebitno ženo. Ako reče župnik, da je vse v redu, potem kravice niso mučene.
Tudi sam bom molil za njihove neobstoječe duše,
pojdi v miru in spravi.

Živalski mesija
Nazaj na vrh
pasban

Pridružen/-a: 13 Mar 2015 10:40

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 13, 2015 12:14 pm    Naslov sporočila: Re: Haworthia bolusii Odgovori s citatom

Zato, ker so na tem forumu podobno misleči ljudje kakor jaz in moja družina, ker imam ta forum rada, ga veliko spremljam in mislim, da je na tem forumu veliko razgledanih ljudi, za katere upam , da so tudi o temi in današnji vse večji problematiki Cepljenja že razmišljali.

We provide guarantee to pass learnalanguage - learn english gmat with online exam training learnalanguage - learn norwegian itil and you can also get best quality rosettastone mcat along with The Polyglot Club mcat for your guaranteed success.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu