Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Spolno zlorabljene živali

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Alice

Pridružen/-a: 28 Jan 2007 13:26
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 07, 2010 10:40 pm    Naslov sporočila: Spolno zlorabljene živali Odgovori s citatom

Torej......zasledila sem forum,kjer se ljudje dejansko menijo o tem.Pa ne samo pogovarjajo tudi dogovarjajo se za "zmenke".
Bolano!

Tudi po medijih že nekaj dni kroži novica o bulmastifih,ki so bili spolno zlorabljeni......
Kopiram:
"ze od vceraj zgodaj dopoldne ko sm prvic prisel na sled temu forumu zoo-sola, se trudim da bi razkrinkali osebe za tem, a v ozadju je visoka politika ter osebe iz ljubljanske smetane, kopiram odgovor host ponudnika Aleša Drobniča:

" Ne nisem jaz lastink tega foruma, tudi pojma nimam o čem pišejo. Seks z živalmi ja ne vem od kej pa vi mislite da so prišle ninda želve.

Očitno je legalen če si prijatelj politikov in bogataš -šinja, ki si od malih nog lahko privošči vse.

Sam le odajam strežnik. Gostim tudi druge strežnike z vsebino za odralse pa tudi precej društev za živali.

Sicer pa je strežnik izven slovenije in je v skaldu z zakonodajo države kjer se strežnik nahaja. "

strežnik se nahaja v ZDA, sem preveril in tam je bestijalnost obravnavana kod kaznjvo dejanje, ne vem od kje njemu to da je vse v skladu z zakoni

pišite, kličite, na vse možne številke in naslove, samo da slovenska javnost izve kakšne svinjarije se dogajajo, z tihim privoljenjem slovenskih elit "
Torej ta človek ni lastnik foruma ampak lastnik serverja:
http://who.is/whois/zoo-sola.com/

Ne vem kaj se dogaja pri nas ampak sodomija je kazniva.Zakaj še vedno dopuščamo illegalne strani in takšno početje???
Bomo kej ukrepal?!!
rave_angel

Pridružen/-a: 11 Dec 2008 9:50
Kraj: Amsterdam

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 08, 2010 8:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jah sej bolano itak da je to, in ti ljudje bi se mogli it zdravit,ampak ce se ne motim, spolni odnosi z zivalmi niso prepovedani. torej...naceloma lahko to pocnejo...
Alice

Pridružen/-a: 28 Jan 2007 13:26
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 08, 2010 10:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sodomija je kazniva in pri nas in v Ameriki,kjer je ta strežnik.Tko da načeloma,se to prijavlja in se tega legalno ne sme počet.
rave_angel

Pridružen/-a: 11 Dec 2008 9:50
Kraj: Amsterdam

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 09, 2010 3:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

http://en.wikipedia.org/wiki/Zoosexuality_and_the_law#National_laws

kar se pa amerike tice pa to da je prepovedano, se nic ne pomeni. texas je recimo splosno znan po tem.
ce ma kmet doma zivali, pa gre v hlev in namesto da jih pomolze jih posili, noben ne bo za to vedel. zival ne bo sla na policijo, ane?

a ni blo par let nazaj tut en primer ko je en sickfuck posiljeval ovce v sloveniji? ni dobil nobene kazni, ane? toliko o zakonih.....
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu