Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Veganska prehrana za domače živali
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Alice

Pridružen/-a: 28 Jan 2007 13:26
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 13, 2010 12:15 am    Naslov sporočila: Re: ... Odgovori s citatom

matej je napisal/a:
Žal se tudi meni zdi skregano z zdravo pametjo, da bi npr. psu ali mački ne dal mesa oz. mi malenkostno meji na idiotizem. Pa to so naravni plenilci hudiča! Pa to je zločin nad živaljo za moje pojme (kot je zločin nad otrokom, da ga že po rojtvu prisiliš jesti nemesno hrano, samo to je že druga tema...). Kmalu bo še lev jedel solato ali kaj? Pobije in poje se preveč živali, se strinjam, samo kar je pa pretiravanje je pa pretiravanje...

Evo,dragi forumaši..tole je tipično mišljenje Slovenca..joj kok smo uzadi... Rolling Eyes Shocked Confused Rolling Eyes Rolling Eyes
matej

Pridružen/-a: 11 Jan 2010 21:25

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 13, 2010 10:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mačke, red Carnivora, zdi sa mi, da se pojavijo v oligiocenu, so tipična zaostala biološka vrsta, saj se v vseh teh letih ni navadila na vegeterjanstvo. Mama mia kok so odzadej v razvoju! Tipični plenilci... vsi so isti...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo  
Alice

Pridružen/-a: 28 Jan 2007 13:26
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 13, 2010 1:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pes je brez problema vegetarijanec...za mačke ne bom nič rekla,mi ni uspelo...za psa pa res ni problem.Sicer pa..kdo tukaj omenja leve,ki bodo jedli solato??!
matej

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 14, 2010 3:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Temu se drugače tudi reče "poiskusi na živalih" Very Happy Ali Vaš pes sedaj ne povoha več mesa? Lev jedel solato je pač ironično mišljeno, ne vem v čem je bistvo, če se zatikamo v vsake podrobnosti in se obtožujemo z "zaostalostjo" tukaj
Nazaj na vrh
rave_angel

Pridružen/-a: 11 Dec 2008 9:50
Kraj: Amsterdam

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 21, 2010 1:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ne, to da bo lev jedel solato ni ironicno misljeno,. ce grejo mesojede domace zivali silit z vegansko hrano, se res ne bom cudila ce bodo se leve in ostae mesojede zivali v ujetnistvih zaceli siliti z solato in sadjem.
Aleš Suša

Pridružen/-a: 23 Nov 2007 22:38
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 25, 2010 10:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ni napredka Sad
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo   Obišči avtorjevo spletno stran
matej

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 05, 2010 2:25 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

če smatraš zgolj pravilnost lastnega mnenja za napredek...
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 2 od 2

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu