Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Banda
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Urška

Pridružen/-a: 21 Avg 2009 16:46
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 11, 2009 9:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Rise and resist; kaj pa nameravaš s tem doseči, da drugim uničuješ lastnino? Če je tvoj namen, da postane vegetarijanec te že v naprej razočaram, da je tvoj akcijski trud zaman. Kakor poznam ljudi, bi takole "napadeni" še bolj vztrajali pri svojem...

Vinko, ti pa lepo prosim, zbriši oz. odstrani to sliko iz foruma.
Take imamo rajši Wink

rave_angel

Pridružen/-a: 11 Dec 2008 9:50
Kraj: Amsterdam

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 12, 2009 10:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

vinko
namen je drugacen. jst sm linke prilimala da ti dokazem nekej, ti si pa tole ogabno stvar nalepu da nas izivas in mislis ko si "kul". vedno bolj se mi zdi da si nek zakompleksan najstnik brez pravega zivljenja. ce pa ze nisi najstnik, se pa sej obnasas tako. zalostno.
Rise and Resist

Pridružen/-a: 05 Sep 2009 16:52

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 12, 2009 11:41 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Eno kolegico mam ko je Urska je ful vredi pa to... pa dobro to nima veze. Kaj bom dosego bom dosego.

Kaj se mene tice je Vinko z ovo sliko prekoracil mejo....

...Pohoski nacin...
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 12, 2009 12:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Rise and Resist je napisal/a:

Kaj se mene tice je Vinko z ovo sliko prekoracil mejo....

ce mislis da je prekoracil mejo, pol pejt eno al 2 strani nazaj na tej temi, pa najdi post kjer sem prilimala linke...pol pa klikni na random link in si poglej kaj pomeni prekoraciti mejo....
to kar je vikno naredu je znak nezrelosti in nerazvizosti mozganov.

pa lahko bi ze pocas nehu z groznjam... sej ves kaj pravi un pregovor, pes k laja ne grize. tut ti s svojimi posti kazes kako neodrasel, ne razvit, zakompleksan in ozkogled si. isti si ko vinko samo da na drugem bregu stojis.
nevem kaj hoces dosezt z groznjami? hoces preko nekega napol mrtvega foruma nekega retardiranca spremenit v vegetarjanca? kakorkoli ze, sam sebi sramoto delas in se kazes v najslabsi mozni luci.... vsi vemo da se nikoli in nikdar ne bosta zmenila "na pohorski nacin", tko da lahko zej nehas s tem.
NATAWE

Pridružen/-a: 09 Mar 2008 21:28
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 16, 2009 8:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinko!

Kot niso vsi vegetarijanci enaki (eni so to zaradi zdravja, drugi zaradi etičnih načel, tretji zaradi ....) tako tudi vsi Pohorci niso tako mahnjeni kot si ti. Zato se ne skrivaj v njihovi senci in ne grozi z nekimi Pohorskimi "načini", ker ti jaz prav lahko na kakšen (pod)Pohorski vrnem.
Ko se gre namreč za konkretno mučenje sem popolnoma na strani Rise and Resist forumaša. Lepe besede se uporabljajo takrat, ko gre za debate, če pa primitivci uničujete življenja nedolžnih bitij, povrh pa še verjamete v svojo pravico, da lahko to v miru počnete, je pa drug način mnogo boljši.
Zelo me spominjaš na morilce, ki se na sodišču najbolj glasno borijo za svoje pravice ...
Če me udariš po desnem licu, te bom kresnila nazaj po obeh, pa da vidim, če še boš pol svojo letanco dvignil!

Nataša Tkalec- Natawe
Maribor- pod Pohorjem

Bushi no ichigon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo   Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
boris_kolar
Moderator

Pridružen/-a: 11 Mar 2007 12:53

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2009 9:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če koga pisanje Vinkota tako jezi da bi mu eno krepko primazal, naj se spomni, da se na internetu vsak lahko predstavi kot kdorkoli. Mogoče se "Vinko Mander" v resnici imenuje čisto drugače.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo  
NATAWE

Pridružen/-a: 09 Mar 2008 21:28
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2009 10:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljen.
Saj je vseeno če se izdaja za pravo ali namišljeno osebo. Vedeti mora, da drugi nismo vsi skrivači in da se ne prestrašimo niti pravih kaj šele virtualnih groženj.
To mu je hkrati tudi odgovor na njegovo bluzenje o mišicah. Ne jem mesa, redno treniram in imam več mišic kot katerikoli mrhovinar v moji bližini.

LP! Natawe

Bushi no ichigon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo   Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Alice

Pridružen/-a: 28 Jan 2007 13:26
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 11, 2009 5:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

rave_angel je napisal/a:

ce otanke poje tvoje pes (btw, to za pse ni lih najbolj zdravo) tut uredu.

Okej..zdej newem al se men sam zdi al ..?
A nisi bla najbolj glasna da živali ne morjo bit vegi..in zdej da ostanki mesa niso najbolj zdravi?Haluciniram?

Citiram:
brez argumentov? dej lepo te prosim no. jim imam(o) velik vec kot ti. samo eni mamo za razliko tebe zivljenje, in pocnemo se kej drugega kot visimo na internetu, torej nimamo vedno takoj casa odpisat.
pa zalit nas ni treba, niti ne rabis izivat. ce smo mi taka "banda" in vi ostali tok super, pol nam dokazi to s tem da pises normalno, brez zaljenja. s tem k nas zalis samo dokazujes da si se na nizjem nivoju kot pa mi.

Am..mi?
A zdaj sebe daješ v enak koš kot vse "nas" ki smo totalno netoleranti in "napadamo" vsakega ki ima drugačno mnenje?
Weš kaj sem ugotovila...da si vbistvu prav ENAKA kot smo vsi ostali.
Po dolgem času sem prišla nazaj na forum (ker pač nisem mela neta 3 mesece..u know why) in vidim nekaj tem..pri vsaki temi nekoga napadaš.In vsakič izzivaš sama.
Nasprotuješ sama sebi.
Pa btw,tudi sama žališ na veliko...in te citiram:

Citiram:
s tem k nas zalis samo dokazujes da si se na nizjem nivoju kot pa mi

Sej vem da se te ne bo prijel sam...prosm,prosm razmisl.Zame?

Anyway,good to be back Smile
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 12, 2009 11:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

alice
1. ostanki mesa od vecerje niso zdravi zato ker smo meso najbrz pripravili z raznimi zacimbami, oljem....... to pa za psa ni lih zdravo, ane?
2. "mi" je misljeno kot mi, ljubitelji zivali, vegetarjanci... mislim da spadam med "mi", ker mam tut jst rada zivali, ceprov mam drugacno mnenje o marsicem kot vecina na forumu.
3. ta "mi" sem pa zaj****. je blo misljemo "oni" (torej tisti ki najedate non stop folku zarad mesa)
matej

Pridružen/-a: 11 Jan 2010 21:25

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 16, 2010 3:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Popolnoma se strinjam s tem da je večina vegeterjancev / veganov neznosna. Pa s katerimi se sploh pogovarjat ne moreš ko poveš da "nisi njihov". Prav vsakemu pa tudi ni treba povedati, nekatere tudi ne zanima, da si "nekaj posebnega ker si vegeterjanec" in mu vsiljevati svojih načel, zdraven zasluženega sendviča govoriti kako se mu/ji gnusiš ali tukaj po forumu groziti z nekimi idiotskimi obiski na domu itd., zmerjati drugače misleče ljudi... Ali pač je ljubezen do živali in vse skupaj le še ena modna muha, za izražanje svoje "posebnosti in enkratnosti" v tem norem svetu? Žal si nočem priznati, a se nagibam k temu odgovoru, k sreči me redke izjeme prepričujejo!
Nazaj na vrh
Mateja

Pridružen/-a: 22 Jan 2009 22:02
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 16, 2010 7:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Če lahko povem zase, NIKOGAR ne silim k vegetarijanstvu, sem pa vsak dan deležna siljenja k vsejedstvu. In ravno zaradi tega ker vsejedci tako silijo vegetarijance, se mora vsak sam pri sebi odločiti da ne bo jedel mesa, ker drugače ne bo zdržal pritiska.
Nazaj na vrh
Mateja

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 16, 2010 9:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aja pa še to matej, da malo obrnem situacijo. Vsak dan poslušam vsejedce, da naj začnem jesti meso. Torej naj se zaradi tega začnem okoli dreti in pisariti "poglejte se vsejedci kakšni ste, ker me silite, se mi posmehujete, me ponižujete itd. ne bom nikoli postala vsejedec! ?(očitno bi lahko tudi to uporabila kot argument proti vsejedstvu...)
Nazaj na vrh
pikec

Pridružen/-a: 18 Mar 2010 21:03

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 02, 2010 11:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mateja je napisal/a:
Aja pa še to matej, da malo obrnem situacijo. Vsak dan poslušam vsejedce, da naj začnem jesti meso. Torej naj se zaradi tega začnem okoli dreti in pisariti "poglejte se vsejedci kakšni ste, ker me silite, se mi posmehujete, me ponižujete itd. ne bom nikoli postala vsejedec! ?(očitno bi lahko tudi to uporabila kot argument proti vsejedstvu...)

Če bi vsak jedel tisto kar mu paše in bi pustil ostale pri miru bi bilo za vse prav. Prepričevati se kdo je bolj pameten je nasilno in nesmiselno. Poznam primere ko so se spreobrnili zapriseženi vegetarianci in obratno. Zna bit da imaš neko obdobje v življenju krajše ali daljše ko čutiš tako ali pa drugače. Ravnaj se tako kot misliš in čutiš da je prav. Ne delaj kontra sebi in svojem čutenju zaradi napačnega prepričanja ker na koncu zboliš.

Glede uživanja mesa se tudi ne da posplošit kar cel svet ker ponekod kjer bivajo ljudje rastline ne rastejo.

Lepo mir dat en drugemu pa spoštovat se in učit en od drugega.
Mateja

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 02, 2010 12:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

"Glede uživanja mesa se tudi ne da posplošit kar cel svet ker ponekod kjer bivajo ljudje rastline ne rastejo. "
A si Eskim? Ne. Živiš v državi kjer ne rastejo rastline? Ne. Torej .....

"Lepo mir dat en drugemu pa spoštovat se in učit en od drugega."
Dopovej to vsejedom. Smo vegetarijanci večkrat deležni nespoštovanja kot pa vsejedci.
Nazaj na vrh
pikec

Pridružen/-a: 18 Mar 2010 21:03

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 02, 2010 12:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

[quote="MatejaA si Eskim? Ne. Živiš v državi kjer ne rastejo rastline? Ne. Torej .....

kot vegetarijanec si ne smeš privoščit takega načina toleriranja ljudem ki jedo kar jedo. Tako da naprimer se odločiš tolerirat glede na nadmorsko višino pa na geografsko širino in dolžino,..bla bla... to stopnjo toleranci si potem sproti izmišljaš. Pa lahko rečeš..aha tu je bila letos toča ali suša se pravi letos spregledam če ljudje pojedo kako kravco. Tak pogled ni pravi.

vsejedci so največkrat žrtve sistema. Treba je spremenit sistem ne pa lovit lačne ljudi ki verjamejo da so po sadju še bolj lačni.

Dopovej to vsejedom. Smo vegetarijanci večkrat deležni nespoštovanja kot pa vsejedci.[/quote]

Glede na to da je cel svet v težavah so tudi naše rastline. Misliš da ješ zdravo ko kupiš korenček v štacuni a nazadnje ugotoviš, da je zrasel v stiroporastem modelu kjer ni nikoli videl zemlje ampak je bil zalivan z obarvano vodo kamor so bila dodana gnojila...

Mogoče je za nekoga boljši domač zajček kot nizozemski korenček.

Kar se tiče nespoštovanja enkrat tako drugič drugače.
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 5 od 6

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu