Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Banda
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Mateja

Pridružen/-a: 22 Jan 2009 22:02
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 06, 2009 10:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

rave_angel kako pa ti reagiraš, ko srečaš takega človeka (vsejedca ki nemara vegetarijancev)?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo  
Mel

Pridružen/-a: 06 Jan 2009 19:35

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 06, 2009 10:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

rave_angel je napisal/a:
jst mam prekleto dober razlog da zalim in da sem jezna. kamor pridem me grdo gledajo zarad vas idiotov k ne znate folka sprejemat ce je meso.
vse kar sem napisala je cista resnica in ce mas kej pameti, pol ves da mam prav. to kar vi delate to ni vec normalno. najprej peta in ostali debili, zej ste pa se posamezniki na veliko zacel usem okol sebe tezit da nej nehajo jest meso.
mislm a vi res ne dojemate dolocenih stvari al kaj? ce vam kdo omeni da bi mogl jest meso, skocte u luft in zacnete kricat in brcat in tepst okol sebe pa se vam skor da ne zmesa, ampak ko pa vi isto folku delate k je meso, to vam pa noben nc ne sme rect.

Mislim, kdo so to "vi"? Zaradi katerih "vas"? Kdo ti daje pravico, da mene ali ostale tukaj imenuješ idiot? Ali se umiri ali pa si še enkrat preberi pravila foruma - mislim, da so glede žaljenja dovolj jasna napisana.

Kot že rečeno - agresija katero očitaš vsem ostalim ni nič večja ali manjša, kot tvoja. Očitno bo kar držalo, da so ti nastavili zrcalo, zaradi katerega zdaj skačeš v luft.
rave_angel

Pridružen/-a: 11 Dec 2008 9:50
Kraj: Amsterdam

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 06, 2009 10:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mateja
jst jih razumem zakaj nas ne marajo... majo prekleto dober razlog za to.... jst jih tut nebi marala ce bi mi vsi na splosno vedno in povsod meso vsiljevali....

Mel
joj dej ne bod tok obcutljiva no. vi in vas je misljeno na splosno za vse vegije in ljubitelje zivali. sej ne recem, so izjeme za katere to ne velja. zelo malo je takih k dejansko brez problemov sprejemajo folk k je meso, in za njih to ne velja. ce si ti ena izmed njih to zate pac ne velja. ce pa nisi, pol pa velja tut zate.
Mel

Pridružen/-a: 06 Jan 2009 19:35

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 06, 2009 10:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

rave_angel je napisal/a:
Mateja

Mel
joj dej ne bod tok obcutljiva no. vi in vas je misljeno na splosno za vse vegije in ljubitelje zivali. sej ne recem, so izjeme za katere to ne velja. zelo malo je takih k dejansko brez problemov sprejemajo folk k je meso, in za njih to ne velja. ce si ti ena izmed njih to zate pac ne velja. ce pa nisi, pol pa velja tut zate.

Mi je čisto vseeno za koga velja - kar sem napisala mislim še vedno.
Aleš Suša

Pridružen/-a: 23 Nov 2007 22:38
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 06, 2009 12:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

rave angel,
Vsi vegetarijanci, ki jih jaz osebno poznam, se ne obnašajo tako kot nas sedaj ti poskušaš prepričati.
Tako da se malo umiri, vzemi si čas in preberi svoje komentarje za nazaj .....
Pa da ne bo pomote, v nekaterih stvareh se s teboj strinjam...

Rise and Resist,
Glede na to da si se šele pred kratkim registriral na forumu,
imam občutek, da gre za provokacijo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo   Obišči avtorjevo spletno stran
zabica

Pridružen/-a: 24 Maj 2008 16:45

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 06, 2009 1:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zelo škoda se mi zdi, da se mi že tukaj prepiramo in se ne najdemo skupne besede in pogledamo kaj je zares pomembno. Konec koncev pa si želimo vsi (vsaj večina), da bi bilo zagotovljeno spoštovanje do živih bitij, in da bi imela svojo svobodo.

Če hočemo kaj narediti, ne moramo narediti na silo, kljub temu da je tudi meni to na misel prišlo. Sam pomislite, res je JAZ , TI in ON smo prepričani, da kar mi delamo je prav in bi mogli vsi po našem mnenju biti enakega prepričanja(vsaj na tem področju). Ampak s tem ko boš svoje prepričenje VSILJEVAL drugim ne boš čisto nič boljših od pokrščevanja(tuka predvsem mislim ljudi, kateri te omejujejo in onemogočajo svobodo tako in drugače, če ne sprejmeš njihovega prepričanja).
Upam da vidite NEKATERE podobnosti.
Ali je to pravi način? Odgovori zase.
Ampak menim in vas pozivam še enkrat, da naj nas skupaj drži in nas povezuje tisto kar nam je skupno, to kar je dejansko zares pomembno!

Če nadaljujem misel od nekoga, ne pričakuj da boš prepričal sto ljudi, lahko si že srečen da bo eden s pomočjo tebe spredvidel in nadaljeva prepričanjel. Neko lepo misel v nekem drugem okviru pravi tudi Nikolovski-Sanju Sm, se splača poslušat: http://www.youtube.com/watch?v=_whXmuBHVmY (od 2:35)

upam da bomo najdli skupno besedo.
lp
Nazaj na vrh
Vinko Mander

Pridružen/-a: 25 Avg 2009 17:06
Kraj: Oplotnica

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 06, 2009 6:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Rise kaj si normalen?? Meni greš probleme delat in uničevat hišo ker nisem vegič?
Zakaj nisi pozvonil, bi se pogovorila na pohorski način! Vsa rebra bi ti preštel, ti huligan!

Pusti me pri miru!
Nazaj na vrh
Rise and Resist

Pridružen/-a: 05 Sep 2009 16:52

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 06, 2009 10:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aleš Suša je napisal/a:

Rise and Resist,
Glede na to da si se šele pred kratkim registriral na forumu,
imam občutek, da gre za provokacijo.

Provokacijo sploh ne, pac sem povedal svoje mnenje, nisem clovek dosti besed ampak akcije. Primarni razlog zakaj sem se pridruzil forumu je Vinko in njemu podobni. Pac ne bom vec dosti govoril, da ne bos mislil da "provociram". Od zdaj naprej naj moja dejanja govorijo za sebe. Evo se avatarja bom spremenil, ce se ti tudi ta zdi prevec provokativen?!

Vinko Mander je napisal/a:
Rise kaj si normalen?? Meni greš probleme delat in uničevat hišo ker nisem vegič?
Zakaj nisi pozvonil, bi se pogovorila na pohorski način! Vsa rebra bi ti preštel, ti huligan!
Pusti me pri miru!

Vinko, midva pa se nisma zakljucla, to bodi preprican.... "phorski nacin".... to bi rad vido.
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 07, 2009 8:50 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Rise and Resist je napisal/a:

Vinko, midva pa se nisma zakljucla, to bodi preprican.... "phorski nacin".... to bi rad vido.

ma kaj si ti bolan al kaj? ne grozi nekej za brezveze. kaj misls da bos s tem dosegu? se enga vec bos prepricu v to kako debilni s(m)o vegetarjanci, tko da bo se en vec k nas ne mara.
ce se hoces tepst pejt na cefurjado pa jih tam zbij. tam bo to sej koristno.
na forumu pa ne rabis grozit, ker ma vsak pravico izrazit mnenje, neglede na to kok je teb to mnenje vsec.
willy

Pridružen/-a: 28 Okt 2007 18:29
Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 07, 2009 5:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

čefurjado hahaha kje take pobiraš Very Happy
Nazaj na vrh
Vinko Mander

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 10, 2009 10:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Evo, danes je lovec našel enega od spuščenih zajcev. Ker se mu ga ni dalo lovit ga je pač ustrelil, tako da smo ga danes spekli. Tu imate zdaj logiko za spuščanjem, sama bedarija. Tak me čudi kako ga ni kakšna lisica prej dobila, ko pa ni vajen divjine!

(opomba moderatorja: slika izbrisana)
Nazaj na vrh
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 11, 2009 9:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

admin prosm da to sliko zbrises. ne rabmo tega gledat. so besede dost.
ti vinko pa bod boljsi od nas pa ne hod vec na ta forum al pa sej bod normaln. ne rabis provocirat tle neki za breveze. retardiranc
Vinko Mander

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 11, 2009 12:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

rave_angel je napisal/a:
admin prosm da to sliko zbrises. ne rabmo tega gledat. so besede dost.

na prejšnji strani si dala cel kup povezav do klanja živali, tega pa kao ne moreš videt?!?
Nazaj na vrh
Mateja

Pridružen/-a: 22 Jan 2009 22:02
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 11, 2009 1:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pa si jih pogledal (linke)? Predvidevam da ne, tukaj je pa vsak ki obišče stran prisiljen videti fotografijo.
Nazaj na vrh
willy

Pridružen/-a: 28 Okt 2007 18:29
Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 11, 2009 4:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

če ti paše dobr tek! jst sm raj lačn. če je bil zajc umorjen na "sprejemljiv" (z minimalno trpljenja) način pol ti ne more nobedn nč. je tvoja pravica in navsezadnje nekaj moraš jest in ti si se odločil za meso. če je za tebe to normalno ok, za vse ni. tist kar je za nekatere normaln pa mogoč za tebe ni čeprav se pa moraš strinjat da je mučenje živali nesprejemljivo in je na srečo pri nas tudi po zakonu prepovedano. če se ti pa zdi pobijanje živali za oblačila na takšen način http://www.peta.org/feat/ChineseFurFarms/index.asp sprejemljivo pol pa ti ni pomoči pa se zapri v eno klet za neki let.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 4 od 6

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu