Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Banda
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Vinko Mander

Pridružen/-a: 25 Avg 2009 17:06
Kraj: Oplotnica

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 25, 2009 5:21 pm    Naslov sporočila: Banda Odgovori s citatom

Pozdravljeni!

Sem Vinko iz Oplotnice. Živim mirno življenje v prelepi naravi pod Pohorjem in ne želim nikomur nič žalega. Imam hišo in za njo majhen vrt, kjer si pridelujem svojo zelenjavo.

Pred kratkim pa mi je bližnja deklica krepko zagrenila življenje, ko je drugemu sosedu zraven mene (rejec zajcev) spustila zajce in ti so nato pogrizli vse živo na mojem vrtu!
Ko sem jo povprašal po zdravju je odvrnila, da je na idejo prišla na vaši strani. Zato se obračam na vas, ker s svojim vplivom ravnate neodgovorno. Deklica je zagreta za te vaše ideje in me celo nadira kakšen človek sem, ker imam psa pri hiši!

Razočaran sem nad vami!

LP
Vinko
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo  
rave_angel

Pridružen/-a: 11 Dec 2008 9:50
Kraj: Amsterdam

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 25, 2009 6:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ha ha ha ha ha
ja eni majo res glupe ideje. se cist strinjam s tabo.
moj nasvet je ta da si ogradis vrt tako da zajci ne bodo mogli pridt k teb na vrt. na temu forumu zgubljas cajt ker bojo vsi podprli idejo deklice da je spustila zivali ker "zivali morajo biti svobodne". je vseeno ce jih bo avto povozu al pa kera druga zival pojedla, vseeno ce jih bo pes raztrgal, vseeno ce bojo umrli v naravi.... samo da so svobodni....
Vinko Mander

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 25, 2009 8:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, kislo je

Sej ograjo sicer imam, da me varuje pred pohorskimi zajci...kr agresivni, toda s sosedom imava hiše skupaj in vmes ni bilo nič. Zdaj je kaj je.

Mah ja, malo preletel forum in videl da si kupujejo nekakšne veganske čevlje. Kam sem pa prišel za božjo voljo?!?
Nazaj na vrh
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 26, 2009 6:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinko Mander je napisal/a:

Mah ja, malo preletel forum in videl da si kupujejo nekakšne veganske čevlje. Kam sem pa prišel za božjo voljo?!?

ha ha ha ha
ja to se ni nic. nekateri se borijo da bi prepovedali meso po celem svetu.... Laughing
Vinko Mander

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 26, 2009 2:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nekako se mi zdi da ne pašeš na ta forum, kaj sploh počneš tu? Smile

Vidim, da sploh nimajo energije, da bi mi kaj odgovorili...
Nazaj na vrh
Klaudia

Pridružen/-a: 15 Apr 2009 17:29
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 26, 2009 2:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vinko Mander je napisal/a:

Očitno nekam, kjer ima folk malo več v glavi kot ti.

Sicer pa..nekak se zadrži pri valjenju krivde na nek forum, njegove poste in avtorje teh, četudi razumem, da ti je težko Wink pač je diklinca očitno bila malo preveč entuziastična.

In sorry za oster ton..samo vračam prijaznost.
Nazaj na vrh
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 26, 2009 4:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Klaudia
a se vi kdaj uzdrzite k napadate folk samo zato ker nosjo ledraste cevlje ali jejo meso? ti pravis da je bla tamala prevec entuziasticna, ampak vi ljubitelji zivali nc boljsi niste. ni ta tamala prvi primer k je to naredila. to delate tut tisti k ste starejsi in nej bi mel kej u glavi.
kar se pa ostrega tona tice pa vi fanaticni ljubitelji zivali itak drugega ne znate. koj k ma en malo drugacno mnenje od vasega, ga zacnete napadat, tko k si ti zej vinkota. kar je pa najbolj bolano je pa to da noben tega ne bo priznal. greste se neke miroljubnike pa "zivimo z naravo", hkrati pa podpirate peto in njim podobne.... se sami ne veste kaj hocete....
Klaudia

Pridružen/-a: 15 Apr 2009 17:29
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 26, 2009 5:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

rave_angel,

glej..ne mislim debatirat s tabo sploh. Ta post ti namenim, nakar je najinega klepeta konec.

- pa kaki "vi", honey? Jaz sem jaz, ne meči me v koš z drugimi ljudmi, ker me niti poznaš ne in ne veš absolutno nič o meni..pa ne hodi mi tu z neko Peto.. a jo podpiram, a res? Oho. Se ti ne zdi, da malo preveč posplošuješ?

- o ja, napadla sem ubogega Vinkota..preberi kakšen naslov je dal tej temi in kako se je obrnil na "nas". Od mene osebno lahko pričakuješ ravno takšen odnos, kot ga ti kažeš do mene.. To ne velja samo za Vinkota, velja tudi zate.

In ker si mi namenila tako prijazen post, ti z veseljem sporočam, da bo najbolje, če se v prihodnjosti ignorirava. Bo šlo? Meni bo sigurno uspelo..ne bodi loser in se še ti potrudi Smile

Pa probaj se delat malo manj tough.
Nazaj na vrh
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 26, 2009 6:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

1. izjeme vedno so. ce si ti ena izmed njih, potem super. nisem te metala v kos z ostalimi, govorila sem nasplosno. locis razliko?
2.sej ni fora da si njega napadla. boli me ku*** za to. gre se za to da napadate vsakoga ki se poplnoma ne strinja z vami ("vi" spet pomeni nasplosno, da ne bos spet jokala kaj tebe napadam).
3.mislim da si ti tista k mas probleme z ignoriranjem mene. ti si zacela z napadanjem, ne jst. in kar se mene tice, bom te ignorirala dokler ne bom mela nic za pripomnit na tvoje poste. tukej je forum, forum je za izmenjavo mnenj, za pogovarjanje...lahko si pa seveda boljsa od mene in me ignoriras kljub temu da jaz tebe ne. ampak ti najbrz tvoj IQ tega ne bo dovolil. Wink
Vinko Mander

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 26, 2009 7:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

seveda. organizirane rastlinojede ninje. Ce bi imeli vec energije bi bili res nevarni.

Zanima me vas pogled na mesojede zivali...jih boste tudi probali prepricat, da naj rajsi koprive zvecijo?
Nazaj na vrh
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 26, 2009 7:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

no ja tle si sou pa predalec. to kar mesojede zivali pocnejo v naravi je NARAVNO, torej uredu. narava je narejena tako da mocnejsi prezivi, sibkejsi pa pac ne. mesojede zivali pobijejo le toliko zivali kolikor potrebujejo. lovijo samo takrat ko so lacne. plen ubijejo na najlepsi nacin ki ga poznajo in ubijejo kakor hitro pac lahko... in ubita zival kmalu popolnoma zgine - meso poje plenilec, ostanke pa mrhovinarji....
clovek pa najprej zapira zivali za meso v veliko premejhne prostore, kjer zivali hodijo druga po drugi in jih hrani z nesteto strupi, nato jih transportira v klavnice v se bolj nemogocih razmerah, nato jih pa masovno pobije veliko vec kot jih potrebuje, med umorom se pa se posteno izzivlja nad njimi, jih tepe, vpije na njih in jih muci na 1000 in 1 nacin. ker zivali pobije veliko prevec, se posledicno vsega mesa ne poje, mesu pretece rok uporabe, meso vzemo stran in zival je umrla za brezveze... poleg tega se se zmisljujete in ostanke mesa mecete stran...tako da na koncu 80% zivali ki bi bila za "uporabo" konca v smeteh.
willy

Pridružen/-a: 28 Okt 2007 18:29
Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 26, 2009 8:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

klaudia mal se zadrž. taki komentarji res niso ok in sam nakazujejo na čredni nagon ko če večina tak govori boš ti tut. povej kar misliš na sprejemljiv način in to je to. res je da nas je vinko označil za bando, ti pa se spustiš še na nižji nivo, da bi pokazala da si boljša od njega?? ja bravo res! čestitam!! če hočiš pokazat da si kej boljša napišeš nežaljiv kometar, ki je na višjem nivoju in ne na nižjem.

drugače pa je rave angel ena izmed redkih oseb, ki sploh še odgovarja in u bistvu zarad nje ta forum "živi". ma svoj način izražanja pa se lahk nasmejiš zram njenih komentarjov če ne jemleš stvari preveč resn. tk da svaka čast!

drugače pa lepo da deklica ve da živali niso za v kletko. mogoče si zaradi tega ne bo kupila kakšnega skakača ki bi ga imela v kletki Smile sam more še zvedet da živali, ki so v ujetništvu niso za spustit v naravo. pa ti zajci ti tut niso tuk škode naredl na vrtu. paradižnika ne jejo, krompir je že zrasel, korenje je tut že zraslo edino solati so mogoč kej škode naredl.
Nazaj na vrh
Vinko Mander

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 26, 2009 10:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

he? da zivali ubijajo hitro in efektivno? Celo mi imamo v Oplotnici Animal Channel, poglej malo!
En tukaj blizu ima hlev in krave, te krave so delezne vec ljubezni kot njegova zena, ceprav slednja ni zaprta!
Kupim mesa koliko rabim, kaj ostane pa mi poje Luni (moj pes). Nic tu ne ostane. In dvomim da lokalni mesar kaj vrze stran, rajsi 4x premelje in da v klobase ker je bolj skrt!
Nazaj na vrh
Vinko Mander

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 28, 2009 10:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem si kar mislil, da ste ostali brez argumentov in energije. Banda!

To ste sami razvajeni meščani z nekimi forami! Pridite na deželo pogledat kako teče dejansko življenje in me zanima če boste samo korenine glodali ko se bo moralo pošteno delat! Zaradi vas pada nataliteta!
Nazaj na vrh
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 28, 2009 12:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

brez argumentov? dej lepo te prosim no. jim imam(o) velik vec kot ti. samo eni mamo za razliko tebe zivljenje, in pocnemo se kej drugega kot visimo na internetu, torej nimamo vedno takoj casa odpisat.
pa zalit nas ni treba, niti ne rabis izivat. ce smo mi taka "banda" in vi ostali tok super, pol nam dokazi to s tem da pises normalno, brez zaljenja. s tem k nas zalis samo dokazujes da si se na nizjem nivoju kot pa mi.

kar se tice tistih krav ki so delezne vec ljubezni kot pa gospodarjeva zena.... lepo to slisat ce je res, ampak kaj ko bo gospodar te krave slej ko prej prodal mesarju ki jih bo kruto pobil. ali pa se slabse - jih bo sam pobil, tako da bo za krave se hujsi udarec.

ce ti res kupis le toliko mesa kot rabis potem super. ce otanke poje tvoje pes (btw, to za pse ni lih najbolj zdravo) tut uredu. ampak vecina pa to ne dela. trgovine vsak dan vec kil mesa stran zmecejo, restavracije se vec, ljudje se doma zmisljujejo....

kar se pa vasega lokalnega mesarja tice pa...tut niso vsi enaki....

willy
ta puncka k je zajce spustila je zih al od te strani dobila idejo al pa od kaksne podobne strani. ni prva za kero sm slisala da je kej takega naredila. idejo jim dajejo pa fanatiki, katerih je na zalost veliko prevec.
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 6

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu