Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

cirkus Gärtner
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
circus aros

Pridružen/-a: 28 Maj 2009 1:27

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 02, 2009 8:47 am    Naslov sporočila: POSEBEN PROGRAM SAMO ZA VAS Odgovori s citatom

POZDRAVLJENI

Zaradi vaših bednih komentarjev in na vašo željo bomo danes samo za vas postavili vse živali v vrsto in jih v vašem imenu pošteno sprebičali.
ni se nam treba zahvaljevat za dobre prijatelje vse naredimo.
upamo da boste v naši predstavi uživali in da nas boste ohranili v dobrem spominu.

" če bi idiotizem imel ime bi bilo ziher vaše pa od ravnega al zvitega angela in wilija"

sem za pravice živali in zaščito samo vi ste pa nenormalni.

zato pa bomo danes za vas priredili poseben program samo z biči in živali.

Lep pozdrav!!!!!! Cool
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo  
circus aros

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 02, 2009 9:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

"10 X BIČANJE"
"no vidte da so shodi uspešni. iz prve roke smo zvedeli, da je cirkusom čedalje težje. le nadaljevat je treba z akcijem pa mogoče čez 10 let ne bo več cirkusov pri nas. "
OBISKA JE MANJ ZARADI RECESIJE NA ZARADI VAS MALO SI PREVEC OMIŠLJAS.
SMO PA TUKAJ NA ZADNJEM PLACU MELI VSE PREDSTAVE NABITO POLNE. TAK DA SE TI SANJE NE BODO ORESNIČILE.

"10 X BIČANJE"
"razlika med našimi hišnimi živalmi in vašimi je ta, da imamo mi stroške z njimi, vi pa služite na njihov račun. in dvomim, da krava, ki nastopa v vašem cirkusu leži na sedežni zraven tebe ko gledaš tv,.... to je razlika. bom kr tvoje besede uporabil; moraš si razčistit pojme! "
JA SEVEDA MI KRUTI CIRKUSI TAK NE HRANIMO NAŠIH ŽIVALI IN JIH NE CEPIMO IN ZDRAVIMO IN NEGUJEMO, TAK DA NIMOMO NIČ STROŠKOV.
GLEDE KRAVE NA KAVČU ZAKAJ NEBI NAŠE, ČE PA TI TUD ZRAVEN MOŽA, ČE GA MAŠ, GLEDAŠ TV.

"10 X BIČANJE"
"pač bomo mučitelji otrok.ZA TA KOMENTAR PA BI ŠE TEBE MORALI PREBIČAT. To da bo otrok bolj široko gledal in imel kaj višjo izobrazbo od OŠ za razliko od nekaterih je mučenje ja. pa to da hodiš v službo in je otrok v vrtcu in mu ne dovoliš gledati mučenja živali (pa naj bo to živalski vrt, cirkus ali bikoborbe) je mučenje otrok. moraš si razčistit pojme! " UPAM SAMO, DA TI OTROK VEČ POMENI KOT ŽIVAL KAR NI VIDET.

BESEDA JE BLA O TEM, DA NIMATE ČASA ZA OTROKE MALO SI PREBERI BOLJE.
PA SAJ TE RAZUMEM, ČE MAŠ SAMO O.Š. MOREŠ PO ZLOGIH BRAT PA SE USTAVIT IN PREŠTUDIRAT KAJ SI PREBRALA OK.
INFO: JAZ MAM 7. STOPNJO IZOBRAZBE, ČE BI NAJ TISTO Z O.Š. NA MENE LETELO.

"odrekat normalno zivljenje in zapirate v (pre)majhne kletke?"
SPET STE SE IZKAZALI KAKI STE SPLOH SE NE PREPRIČATE O DEJSTVIH IN AVTOMATSKO OBSOJATE. SI SE PREPRIČALA AL SE TI ZDI.
ŽIVALI SO BILE POVEČINI ZAPUŠČENE IN V GRDEM STANJU PREDEN SMO JIH MI POSVOJILI. GLEDE KLETK IMAMO VEČJE KOT JE PO ZAKONU PREDPISANO IN KOT SEM ŽE PAR KOMENT. PREJ POVEDAL ZARADI STRAHA NERAZGLEDANIH NAM NE DOVOLIJO DA BI JIM NAREDILI VELIKE OGRAJENE POVRŠINE NA PROSTOSTI.
SPLOH PA, ČE JIH MI DAMO VSTRAN, KAJ JIH NAJ V DIVJINO SPUSTIMO??????
AJA KMETOM NAJ DAMO KAMELE TAM JIM BO LEPŠE KO BO JIH TEPO?????

"dej povej kdo ma danes sploh cas za otroke? vsi delamo cele dneve - ce ne, zgubimo sluzbo"
ČE PA ŠE TO MALO PROSTEGA ČASA KAJ MATE PORABITE ZA TO, DA SE SPRAVLJATE NA DRUGE PA SE TO BREZ DA SE POZANIMATE O DEJSTVIH.

"to mislim da ne rabis posebej govorit. to vsi vemo. si rekel zakaj ni protestov. kaj pa mislis da bojo dosegli? da bojo oni iz perutnine ptuj zarad enga protesta kar use zivli spustili in zaprli tovarno? sicer sem sama zelo pesimisticna kar se zivali tice, ampak se vedno verjamem da se prej cirkuse z zivalmi da ukinit kot pa kej naredit pri mesni industriji. na zalost."
VIDIŠ VI SE TUDI NAD ŠIBKEJŠIMI ZNAŠATE ZA VEČJE PA NIMATE JAJC, PLUS TEGA SE SPLOH NE POZANIMATE O NIČEMER VSE SKUPAJ SAMO SKLEPATE IN STE POLNI PREDSODKOV IN VI BI POTEM BLI RADI DOBRI STARŠI.
IN VRJAMI DA JE BILO VELIKO AKCIJ GLEDE MESNE INDUSTRIJE IN KI SO BILE USPEŠNE. npr. DELITEV LETAKOV PROTI P.P. IN SLIKE BATERIJ "za neumne kletk" TER TRINOGIH KUR AL PA Z DVEMA GLAVAMA............. IN JEI PRODAJA ZA NEKAJ % UPADLA.

"sej ce vas motijo protesti proti vam, poznam eno zelo fajno resitev: zivalim poiscite primeren dom, nekje kjer bodo lahko kolikor toliko ziveli normalno zivljenje, vi pa naredite nove tocke za predstavo ki ne vsebujejo zivali. "
ME NE MOTIJO NITI NIČ KAJ MANJ ZARADI TEGA NE ZASLUŽIMO MI PA JE HUDO KR MAM RAD ŽIVALI IN MI SE TRUDIMO KARSEDA NAŠIM ŽIVALIM NUDIT "kolikor toliko normalno zivljenje" TAKI KOT VI PA POL NA PAMET NEKAJ STRELAJO IN SE POVRH ŠE IMAJO ZA NEKE EKSPERTE, TO PA ME POTEM RAZPIZDI IN SEM RAZPI.....

ZATO BOMO SAMO ZA VAS PRIREDILI BIČANJE IN MUČENJE ŽIVALI PO ENKRATNI CENI
DVE ZA CENO ENE, IN PODELILI NA KONCU NAJBOLJ IZVIRNEMU MUČITELJU ENO KRAVO V LASTNO UPORABO.
Nazaj na vrh
rave_angel

Pridružen/-a: 11 Dec 2008 9:50
Kraj: Amsterdam

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 02, 2009 11:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

emmm..... loooool..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
mas ti 7 stopnjo izobrazbe ja.... tale post to zagotovo dokazuje... sicer pa, ce si v soli priden in pameten se ne pomeni da mas zato kej veliko u glavi....

Citiram:
GLEDE KLETK IMAMO VEČJE KOT JE PO ZAKONU PREDPISANO IN KOT SEM ŽE PAR KOMENT. PREJ POVEDAL ZARADI STRAHA NERAZGLEDANIH NAM NE DOVOLIJO DA BI JIM NAREDILI VELIKE OGRAJENE POVRŠINE NA PROSTOSTI.

jaz sem govorila nasplosno za cirkuse, ne samo za vasega. glede na to da nimate veliko zivali, ne pravim da lazes da imate vecje kletke kot je predpisano. samo to za veliko vecino cirkusov ne velja.

toliko govoris kako fino se imajo zivali v vasem cirkusu. govoris o cirkusu kot da to ni cirkus ampak hotel s 5 zvezdicami za zivali. zakaj pa malo ne poslikas cirkusa? recimo zivali ko so v kletkah, konje slikaj tako da bomo videli ali jih dobro hranite ali ne, par slik (video posnetki so se boljsi) iz treningov...... najbrz ti je ze jasno da samo besedam tukaj noben ne verjame. ce je res to kar govoris, malo poslikaj cirkus in objavi slike tukaj. tako nam bos vsem zaprl usta, in ti boben nic ne bo mogel vec rect.

Citiram:
VIDIŠ VI SE TUDI NAD ŠIBKEJŠIMI ZNAŠATE ZA VEČJE PA NIMATE JAJC,

ne bos verjel, ampak med ljubitelji zivali je najvec tistih junakov ki poskusajo ukiniti mesno industrijo po celem svetu pa testiranje na zivalih pa krzno in usnje.... to vse spada pod kategorijo "vecje". sem zadnjic odprla temo da bi naredili kaj da bi preprecili klanje na nacionalni tv, so me takoj napadli da sem neumna in butasta in podobno.
moj point: telim ljubiteljem zivali tukej na tem forumu je rahlo malo vseeno za "sibkejse". oni se grejo resevat svet. njim je vseeno za vas mali cirkus. oni hocjo use cirkuse naenkrat ukinit. in se e nkrat ti povem: noben se ne spravlja na vas cirkus, spravljajo se na vse cirkuse z zivalmi.

Citiram:
ZATO BOMO SAMO ZA VAS PRIREDILI BIČANJE IN MUČENJE ŽIVALI PO ENKRATNI CENI

in kaj si ti s tem zej pravzaprav hotu povedat? da mamo mi prav in da uzivate u mucenju zivali? al da jih do zej niste, zej jih boste pa zacel?
a nisi par vrstic nazaj napisal da mas rad zivali in da si proti mucenju?

pa p.s.
ne rabis kricat tukaj. prosim ce nehas uporabljat caps lock ker je mucenje to brati. hvala
willy

Pridružen/-a: 28 Okt 2007 18:29
Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 02, 2009 2:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

lol a sam enkrat boste priredil mučenje živali za nas???? Very Happy kaj pa če takrat ne bom imel časa, tega pa res ne smem zamudit. a bi se dal v vsako predstavo uključit mučenje?? aja, mučenje je itak v vsaki bičanje sem mislil? ful dobra ideja pa še akcija zdaj ko je recesija! Very Happy če misliš da boš s provociranjem kaj dosegel se motiš!!
Nazaj na vrh
circus aros

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 02, 2009 8:59 pm    Naslov sporočila: circus aros Odgovori s citatom

Lep pozdrav!!!!

Se opravičujem za kričanje in grdo besedičenje, ampak moj temperament včasih gre svoja pota (imam malo ita. krvi). Seveda nisem mislil tisti komentar resno, ampak včasih vzamem kaj preveč osebno in potem tudi pride do izbruha. Sedaj nisem nastrojen in tudi vaši komentarji niso tako hudi. Izjema je seveda willy, ki spet provocira na mojo provokacijo in se vrtima vedno globlje (pametnejši odneha o.k., pa bom te neho). Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Malo sem pozen sluzbeno pogojeno, kr delam cel dan, bom pa jutri v jutro takoj ko se vstanem, sicer z mojim slabim telefonom poslikal in posnemal našo domovanje za živali (malo lepše štalo) in zagrajeno teraso. Cool Cool
Vem, da bodo še naprej grobi komentarji, ampak bo mogoče vsaj kdo pomislil in se pozanimal, preden bo vse spet metal v en koš, mogoče vsaj kdo (ok razen willy seveda) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Zbogom!!!!

P.s.: Jutri se vračamo v Avstrijo, in sem na vaši strani prebral, da so v avstriji prepovedali program z živalmi, kar pa ne drži. Samo toliko za info.
Glede pameti pa to. Glede na to da nisem Slovenec, mam manj napak v pisavi, kot pa marsikateri tukaj na portalu. Razz
Nazaj na vrh
circus aros

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 02, 2009 9:08 pm    Naslov sporočila: circus aros Odgovori s citatom

willy je napisal/a:
lol a sam enkrat boste priredil mučenje živali za nas???? Very Happy kaj pa če takrat ne bom imel časa, tega pa res ne smem zamudit. a bi se dal v vsako predstavo uključit mučenje?? aja, mučenje je itak v vsaki bičanje sem mislil? ful dobra ideja pa še akcija zdaj ko je recesija! Very Happy če misliš da boš s provociranjem kaj dosegel se motiš!!

prvo se prepričat potem govorit.
pri naši dresuri ne uporabljamo biče, ampak so živali dresirane na besedo.
Novejša tehnika, ki temelji na osnovi, kot za dresuro psov za pomoč invalidom npr.
Ima pa dreser tanko palico z katero pa ne pretepa ali ustrahuje živali ampak usmerja žival.
Nazaj na vrh
Alice

Pridružen/-a: 28 Jan 2007 13:26
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 03, 2009 1:24 pm    Naslov sporočila: Re: circus aros Odgovori s citatom

circus aros je napisal/a:
willy je napisal/a:

Novejša tehnika, ki temelji na osnovi, kot za dresuro psov za pomoč invalidom npr.
Ima pa dreser tanko palico z katero pa ne pretepa ali ustrahuje živali ampak usmerja žival.

Kako si pa predstavljaš da se bomo prepričal,da ne mučite živali?Kako si to predstavljaš,res?....Sej če pa pridemo zravn pa bi radi pogledal živali,v kakšnem stanju so in kje jih imate,nam pa rečete da si jih lahko pogledamo na predstavi.Jah....ni čudn da pol sumimo kaj počnete.
Za veterinarske inšpektorje pa vsi vemo,da ne morjo kej dost ker mamo tak bedn zakon.
Tut slike niso dost....znajo lagat.We all know that...

In res newem zakaj nas poskušaš prepričat da ravno cirkus aros je pa vredu cirkus....a zato da naslednjič ne boste mel problemov z nami al kaj?
Let me tell you something...vedno boste mel probleme (z nami),dokler boste imel živali.No mercy.
Prav vsak k se ukvarja z zlorabo in izkoriščanjem živali se najbol zagretih aktivistov ne bo znebil.NIKOMUR se ni treba preživljat z izkoriščanjem živali,vedno obstajajo alternative.
Če cirkus ne uspe,ti predlagam da se vržeš v kakšno panogo,recimo gojenje gob. (resnična zgodba...pa je tut rad imel živali,sam pol ji je nehal izkoriščat Wink )
willy

Pridružen/-a: 28 Okt 2007 18:29
Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 03, 2009 1:34 pm    Naslov sporočila: Re: circus aros Odgovori s citatom

circus aros je napisal/a:
willy je napisal/a:

tole se ni nanašal na dresuro, ampak na tvoj komentar o tem, da boste za nas pripravili bičanje oz mučenje živali. šač sm izjema, a je to kej slabga??? je res slike in govoričenje nas bo prepričal. pa kje ti živiš???? prepričal nas bi, da bi 10x nenajavleni in skriti opazovali vaše dresure in prostore kjer bivajo vaše živali. v klavnicah tut vse štima ko so drugi zram, v službi tudi ne delate napak, ko je direktor zraven vas,.... ko veš da te nekdo opazuje ne šteje kot dokaz, da je vedno tako. vsi vemo, da ko so socialne službe na domu delajo straši lepo z otroci, ko so pa sami starši z njimi je pa druga zgodba. dost primerov poznamo in ne padamo več na take fore!

in pa še tisto o slovničnih napakah; ne pišemo eseja in nič uradnega, zato je čist vseen če so napake not.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 3 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu