Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

cirkus Gärtner
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
willy

Pridružen/-a: 28 Okt 2007 18:29
Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 01, 2008 4:58 pm    Naslov sporočila: cirkus Gärtner Odgovori s citatom

zdravo! dobil sem mail, da se bo to soboto (4 oktober) v Celju delilo letake, ki opozarjajo na kruto ravnanje ljudi z živalmi. seveda bom prišel pomagat, a ne vem kdaj se začne akcija. a kdo slučajno ve ob kateri uri se bo zaželo?? jaz imam namreč čas samo do 15:30, sem pa pripravljen priti dopoldne. LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo  
pikapoka
Moderator

Pridružen/-a: 14 Mar 2007 8:49
Kraj: vransko

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 03, 2008 4:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Willy, seveda, dobrodošel pri pomoči!

Zjutraj bo sicer deževalo, popoldanska ekipa se je formirala, lahko pa ti priskrbim letake in greš delit v nedeljo... Javi mi na ZS ali na mejl.

Lp, t.
Nazaj na vrh
Schnaider

Pridružen/-a: 04 Okt 2007 20:34

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 24, 2008 3:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ta isti cirkus je zdaj na Rudniku
živali majo kar vzuni in me skrbi ker niso vajene mraza
kamele majo vzuni pod streho šotora
slone v enem šotoru ampak je odprt pa na verigi priklenjene
te živali in tudi druge niso vajeni mraza ampak sonca in toplote
saj navse zadnje prihajajo iz toplih krajev Confused
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo   Obišči avtorjevo spletno stran
Nemo

Pridružen/-a: 16 Mar 2007 0:01
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 25, 2008 1:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No, poglejte si npr. kako so ljudje nerazgledani in slabo informirani:

http://iztokgartner.blog.siol.net/2008/10/02/cirkus-gartner/

Ta tip je ponosen, da se cirkus imenuje po njemu in z debilnimi argunmenti prepričuje ljudi, da se tam ne mučijo živali.
Macjelovka

Pridružen/-a: 10 Jul 2008 10:44

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 26, 2008 4:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Akcija za resitev problema se odvija tudi tule:

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,25789.60.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo [ Skrito ] Obišči avtorjevo spletno stran
willy

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 01, 2009 7:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

cirkus gartner je nazaj. v celju bo od 3-13 aprila ali 5-15, nisem prepričan kdaj. po mestu je polno reklamnih plakataov, pred kratkim je bil v šentjurju in žalcu. bo spet kakšna protireklama?
Nazaj na vrh
rave_angel

Pridružen/-a: 11 Dec 2008 9:50
Kraj: Amsterdam

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 02, 2009 6:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

willy je napisal/a:
bo spet kakšna protireklama?

in kaj mislite s tem dosezt? se bo zaradi protireklame cirkus zprl? oni bodo dobro pokasirali in sli drugam, zivali bodo se najprej trpele vi se boste pa hvalili kaj vse ste dosegli z vnovicnim pregonom cirkusa Rolling Eyes
Aleš Suša

Pridružen/-a: 23 Nov 2007 22:38
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 02, 2009 8:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

rave angel,
Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo   Obišči avtorjevo spletno stran
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 02, 2009 9:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Aleš Suša je napisal/a:
rave angel,
Rolling Eyes

ja kaj? sam vprasala sem kaj je point protireklam oz.kaj boste s tem dosegli.
Mel

Pridružen/-a: 06 Jan 2009 19:35

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 02, 2009 10:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

willy je napisal/a:
cirkus gartner je nazaj. v celju bo od 3-13 aprila ali 5-15, nisem prepričan kdaj. po mestu je polno reklamnih plakataov, pred kratkim je bil v šentjurju in žalcu. bo spet kakšna protireklama?

Dajte se posamezniki na štajerskem koncu organizirat in pojdite delit pred cirkus (vendar na javni površini) letake o cirkusih. Mi smo to delali v Ljubljani (ljubljansko društvo). Ko/če pride v Ljubljano, gremo ponovno delit.
Mel

PrispevekObjavljeno: Čet Apr 02, 2009 10:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

rave_angel je napisal/a:
willy je napisal/a:
bo spet kakšna protireklama?

in kaj mislite s tem dosezt? se bo zaradi protireklame cirkus zprl? oni bodo dobro pokasirali in sli drugam, zivali bodo se najprej trpele vi se boste pa hvalili kaj vse ste dosegli z vnovicnim pregonom cirkusa Rolling Eyes

No, tole ne gre čisto tako. Če naprimer v Celju delijo letake in se cirkus spoka, ker jim na ta način odganjajo stranke, v Ljubljano, tam nastopimo mi in delimo letake in zgodba se ponovi in se prestavijo v npr. Trbovlje in tam spet pridejo na vrsto prostovoljci z letaki itd. Na hrvaškem so ravno z osveščanjem in protireklamami dosegli prepoved tega cirkusa tam. Saj se da, samo spremembe niso vidne čez noč, kar pa ne pomeni, da jih ni in tukaj gre za dolgoročni cilj.
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2009 10:26 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

a ste smesni..... Laughing
Mel

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2009 11:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smešno ali ne, to so akcije, ki so se dolgoročno izkazale za uspešne.
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2009 5:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

in koliko cirkusov se je ze zaprlo zaradi vasih protireklam?
cirkusi so vedno bili in vedno bojo velika atrakcija predvsem za otroke, pa tudi za odrasle. in seveda vsak otrok na tem planetu hoce videt kako tiger skace cez ognjen obroc in podobno. in ko mamice vidijo vase protireklame, kaj mislite, koga bodo poslusale: vas ki "tako ali tako vedno vse prikazete 100krat bolj grozno kot v resnici je" (tak je vas sloves) ali svoje predrage otroke ki si najbolj na svetu zelijo videt tidre in leve in slone....?

jaz pa mislim da to ko prezenete cirkus da ima samo kratkorocen ucinek. gledano na dolgi rok, torej da se bodo cirkusi zaprli, ne verjamem da se jih bo prav veliko zaprlo zaradi vas.
nehejte si delat sramoto pa rajs pocakte da kriza naredi svoje. =))
willy

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 03, 2009 8:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

cirkusi so čedalje manj obiskani. to je dejstvo. svoj delež je prineslo ozaveščanje ljudi, saj danes vsak ve kakšna svinjarija se tam dogaja. drugo kot drugo so izgubili na kvaliteti ( ni nobene nove fore več in ko ga enkrat vidiš ga imaš za 30 let dovolj) tretjič pa veliko staršev nima časa, da bi šli v cirkus na otrokovo željo. tistih nekaj dni ko je v nekem mestu in vsak dan ob isti uri je težko saj mnogi delajo od zjutraj do kakšnih 17 in da potem z otrocim še kaj za šolo naredijo, pospravijo stanovanje pa je ura za spat.
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Razno
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 3

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu