Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

biti Vegan? zakaj?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Vegetarijanstvo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Trish

Pridružen/-a: 07 Mar 2009 22:10

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 07, 2009 10:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jogurtov imaš pa sojinih malo morje Smile Pa pudingov tudi - in riževih. Ni da ni. V bistvu je tako, da ko zapreš vrata 'vsejedi' prehrani, se ti odprejo nova, polna nekih okusov, za katere sploh nisi vedela.

Se splača Razz Jaz osebno največ nakupujem v Kalčku, se mi zdi, da imajo kar izbiro. Ko pa je sila, pa kak Mercator Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo  
rave_angel

Pridružen/-a: 11 Dec 2008 9:50
Kraj: Amsterdam

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2009 12:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

zhakaj biti vegan?
zato: http://24ur.com/novice/svet/video-piscance-zive-zmeljejo.html

od danes naprej ne jem vec jajc pa ce me koj pobere. to je pa visek....
Mel

Pridružen/-a: 06 Jan 2009 19:35

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2009 5:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sem videla tole ja, kar ne morem verjet, da je to objavil 24ur.com? Very Happy Lahko rečem le, bravo! Morda pa le začenjamo z malimi koraki ...
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2009 5:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ja sej najajte majo celo kksne pametne novice. zlo tezko verjet ampak sej fajn an. cimvec takih novic, bolje bo. ceprov po komentarjih lahko vidis da se veliko folku jebe za to.
willy

Pridružen/-a: 28 Okt 2007 18:29
Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2009 6:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

24 ur ma zelo velik novic o mučenju živali in s tem povezanim zadevam. letos je že kakih 10 člankov blo. drugač pa men se tole ne zdi tak grozn. sekunda pa je konc. sem videl posnetek ko so nekje v evropi te piščance zaplinili. to je veliko huje
Nazaj na vrh
Mateja

Pridružen/-a: 22 Jan 2009 22:02
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2009 7:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nekateri pridejo živi poškodovani ven, seveda se jih potem nazaj vrže med tem pa trpijo. Rolling Eyes
Nazaj na vrh
willy

Pridružen/-a: 28 Okt 2007 18:29
Kraj: celje

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2009 7:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

nemogoče da kdo pride živ iz tiste mašine. sem gledal v živo kaj se naredi z mesom ko delajo klobase in ni variante da pride živ ven. tisti poškodovani živi so bili od nekot drugod. iz mašine 100% ne.
Nazaj na vrh
Mateja

Pridružen/-a: 22 Jan 2009 22:02

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2009 9:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nevem no...glede na posnetek,....
Nazaj na vrh
rave_angel

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 03, 2009 9:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

sej nima veze kok je grozno. to se NE dela. samo zato ker niso za v uporabo?? haloooooo????
kaj ko bi to se pri folku delal pa tiste k niso za nobeno uporabo (vsi idioti, bbrezposelni, retardiranci, prizadeti......) ce bi jih kr pobil? pa dojencki k se rodijo s takimi in drugacnimi napakami, kaj ce bi njih kar ubil? sej je najbolj humano to ane.
sam ne, to pa ne. to pa ni moralno. ne mormo dojenckov kr pobijat. kaj so pa mali lustkani piscancki drugega kot dojencki?
mh

Pridružen/-a: 02 Feb 2008 18:09
Kraj: Črenšovci

PrispevekObjavljeno: Ned Sep 27, 2009 8:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na vprašanje iz naslovnika teme na zelo luciden način odgovarja dr.Douglas Graham,guru presnojedstva:

http://e.blip.tv/scripts/flash/showplayer.swf?file=http%3A%2F%2Fblip.tv%2Frss%2Fflash%2F2509254%3Freferrer%3Dhttp%25253A%25252F%25252Fwww.presnisvet.net%25252Fviewtopic.php%25253Fp%25253D7170%26source%3D3&showplayerpath=http%3A%2F%2Fblip.tv%2Fscripts%2Fflash%2Fshowplayer.swf&feedurl=http%3A%2F%2Fshealynnbaird.blip.tv%2Frss%2Fflash&brandname=blip.tv&brandlink=http%3A%2F%2Fblip.tv%2F%3Futm_source%3Dbrandlink&enablejs=true

Zanimivo,ni kaj!
butterfly

Pridružen/-a: 08 Okt 2009 21:39

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 08, 2009 9:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Heyhoy..nova na forumu Very Happy Very Happy fajn tale forum, sm se kar kaj novega naučila Very Happy sama sem približno 7 let vegetarijanka, zadnje pol leta pa veganka Smile vmes sem se sicer 1x prekršla in se do sitega najedla sira pa mi je bilo potem takooooooo slabo Embarassed Embarassed me je izučilo Embarassed se pa še vedno lovim...v trgovini preživim veliko časa, si vzamem kakšno uro dve in vse izdelke natančno preučim Very Happy me že mal grdo gledajo Very Happy Smile nč, ubistvu sm hotela samo povedat da ste fajn Very Happy
Nazaj na vrh
Veges33

Pridružen/-a: 28 Feb 2009 23:22
Kraj: Bohinj

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 11, 2009 6:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Oj, mene, ki sem bil 13 let "samo" vegetarijanec in sem zadnje par dni naredil "nadgradnjo" in sem zdaj zelo zadovoljen, bolj zdrav, vegan, zanima me kaj točno odklanjaš, če si vegan, poleg mesa, mleka, jajc in E- jev, še mogoče volno, kaj pa Svilo ??????

Ž. usnje, ne uporabljam in ne nosim že veliko let......
Sem zelo proti usnju in krznu !

Smile

Nazadnje urejal/a Veges33 Ned Okt 11, 2009 6:15 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Alice

Pridružen/-a: 28 Jan 2007 13:26
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 11, 2009 6:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Svilo,tudi med,volno...itak vse pride sčasoma Smile
Veges33

Pridružen/-a: 28 Feb 2009 23:22
Kraj: Bohinj

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 11, 2009 6:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Alice je napisal/a:
Svilo,tudi med,volno...itak vse pride sčasoma Smile

Hvala za hiter odgovor, mi je ful pomagal...... Med-u itak ne uživam...

Zanima me še, če govorimo o veganstvu, kakšne vrste je kozmetika Extravaganja, ali je v večini njihovih izdelkov VEGAN ali ne, zelo me zanima**????

Lp Smile

Nazadnje urejal/a Veges33 Ned Okt 11, 2009 6:39 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Alice

Pridružen/-a: 28 Jan 2007 13:26
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 11, 2009 6:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Alverde iz DM-a je super,dr.Hauschka (sam je dost draga) tudi.
Extravaganja??Prvič slišim.
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Vegetarijanstvo
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 4 od 5

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu