Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

piknik murska sobota

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Pikniki
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Pridete na piknik?
da
40%
 40%  [ 2 ]
ne
60%
 60%  [ 3 ]
če bo čas pa če se mi bo dalo
0%
 0%  [ 0 ]
Skupaj glasov : 5

Avtor Sporočilo
kara

Pridružen/-a: 17 Mar 2007 17:00
Kraj: črenšovci

PrispevekObjavljeno: Sob Maj 10, 2008 11:46 am    Naslov sporočila: piknik murska sobota Odgovori s citatom

Veheterjanski piknik v Murski Soboti bo 28. juniija ! če so kakšne spremembe povem, drugače pa vsi vabljeni
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo [ Skrito ] Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Lucia

Pridružen/-a: 17 Feb 2008 9:40
Kraj: Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 15, 2008 9:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Jupiiiii, pa se bo še pri nas dogajalo! Dancing Seveda pridemo, smo domači. Wink
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo  
kara

Pridružen/-a: 17 Mar 2007 17:00
Kraj: črenšovci

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 16, 2008 6:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

OO LEPO LEPO jaz pa okolica Very Happy kaj veš mogoče ap se še poznama
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo [ Skrito ] Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Alice

Pridružen/-a: 28 Jan 2007 13:26
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 16, 2008 10:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mi pa nismo domači Confused Mogoče tudi jaz pridem....mogoče.
mh

Pridružen/-a: 02 Feb 2008 18:09
Kraj: Črenšovci

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2008 9:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na lokalni TV sem opazil letak,da piknik bo in sicer v sklopu Soboških dnevov.
Nikjer pa ne najdem podatka kje in kdaj bo.Sicer domnevam da popoldne v okolici mestnega gradu,a to je le domneva.
pikapoka
Moderator

Pridružen/-a: 14 Mar 2007 8:49
Kraj: vransko

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2008 4:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

PRIDEMO!!! Dancing Dancing Dancing
Nazaj na vrh
Lucia

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 21, 2008 7:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ooo super pikapoka, se vidimo potem! Dancing Wink

Ja, piknik bo v sklopu Soboških dnevov, pri mestnem gradu v MS, ob 10-ih, če se prav spomnim.

Se že veselim, pridite!
Nazaj na vrh
Lucia

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 21, 2008 11:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Za tiste, ki niste dobili mail od društva:

Društvo za zaščito živali Pomurja v sodelovanju z Društvom za osvoboditev živali in njihove pravice organizira v soboto 28. junija od 10. do 18. ure prvi vegetarijanski piknik v Murski Soboti (Mestni park) s ponudbo pšeničnega mesa, veganskih slaščic, proizvodov iz miroljubnega kmetijstva in ostalih izdelkov ter storitev, ki so prijazni do živali, narave in ljudi. V programu bodo tudi predavanja o miroljubnem kmetijstvu, zaščiti živali ter ogled filmov o živalih in naravi. Prosimo vas, če lahko vabilo v priponki pošljete tudi tistim, ki bi jih ta prireditev morda zanimala.
Nazaj na vrh
mh

Pridružen/-a: 02 Feb 2008 18:09
Kraj: Črenšovci

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 29, 2008 2:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Piknik,ki kliče po ponovitvi,resnično nova kvaliteta v tem prostoru.
Pohvalna je medijska pokritost,lokacija in čas itak prava(če pozabimo zvočne vaje Siddharthe,a vzamimo jo kot popestritev).Nekateri so prišli,drugi opazovali od daleč(teh ni bilo malo),verjetno bo enih in drugih naslednjič še več.
Manjkalo je nekaj sadja in zelenjave,a to bi bilo morda že preveč.
Lucia

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 12, 2008 8:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Prijeten dogodek! Vsako leto upajmo da nas bo več. Wink
Nazaj na vrh
pikapoka
Moderator

PrispevekObjavljeno: Ned Jul 13, 2008 10:56 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, lucia, kje si se pa skrivala? Sem gledala, če je pod kakim drevesom kakšna prekmurka z Big size vegi burgerjem Laughing in še dvema za s sabo ... hehe...
Nazaj na vrh
Lucia

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 14, 2008 12:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja glej jo, kako sva se potem zgrešile? ejejej... naslednjič se nama to ne sme zgodit Wink Big size vegi burger? Hehehe, si ti dobra. Laughing Kako si se počutila v naših krajih? Ker sem prav gledala okrog če kje sii, pa se mi nekak ni zdelo, in sem potem razmišljala da mogoče pa nisi prišla...
Nazaj na vrh
pikapoka
Moderator

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 14, 2008 7:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja, škoda, no, da se nisva spoznale. Sva bila s fantom in psičko tam kar cel popoldan, družila sva se z mh-jem. Njega poznaš? Sicer pa je Prekmurje super, sem bila prvič tako bolj turistično - obiskala sva še grad Grad, mlin na Muri, poslikala vsako štorkljino gnezdo, hehe in občudovala skladnost med grički Goričkega in ravnino Prekmurja in neskončen mir in odmaknjenost podeželjskega življenja ... Res posebno čaroben košček naše dežele!
Nazaj na vrh
Lucia

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 23, 2008 9:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pikapoka, naslednjič se srečava. Wink Ne, mh-ja še tudi ne poznam, ampak imam občutek, da se bomo vsi skupaj srečali že prav kmalu.
Veseli me da si Prekmurje doživela tako kot si opisala. Res je lep kotiček na periferiji Slovenije, posamezni deli so prav eksotični. Very Happy
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Pikniki
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu