Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

Veganski čevlji
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Vegetarijanstvo
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Alice

Pridružen/-a: 28 Jan 2007 13:26
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 15, 2007 10:25 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Citiram:
v stilu "uuuaa moj auto ma pa iz "ledra" sedeže...."

To ni pohvalno..takemu človeku se začnem smejat v glavo.Pa avto povrhu vsega še smrdi.
Nemo

Pridružen/-a: 16 Mar 2007 0:01
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 15, 2007 10:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Alice je napisal/a:
To ni pohvalno..takemu človeku se začnem smejat v glavo.Pa avto povrhu vsega še smrdi.

Ja mene so full čudno gledal nekaj časa nazaj, ko sem kupoval avto pa se je prodajalec hvalil, da je volan "prevlečen z usnjem", in sem mu na to odgovoril da ne vzamem tega modela razen če mi ne dajo volana brez usnja. Ok razumem pri čevljih, ko je res full težko najti čevlje brez usnja, ampak da naročiš usnje tam, kjer ga normalno ni je pa zame višek nepotrebnega preseravanja.
l.81

Pridružen/-a: 16 Jun 2007 21:18
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 16, 2007 9:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Lola je napisal/a:
Vidim, da razpravljate o vegei Very Happy , lepo. Vam je všeč? No, ja vsekakor je ogromno dela trenutno z vsem skupaj. Kot je napisano, bomo upoštevali vaše želje, ponudbo bomo tudi razširili. Verjetno prav vsako željo bomo težko uresničili, vendar povpraševanju bomo vsekakor skušali slediti. Upam, da vam bomo kmalu lahko ponudili izdelke, da jih poizkusite in uživate v njih. lp

Boste imeli kakšne od teh? Jaz bi jih (skoraj sigurno) takoj vzel.

Lola

Pridružen/-a: 18 Apr 2007 19:02

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 17, 2007 12:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uros 1981! Kontaktiraj prosim na mail info@vegea.si.
lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo  
Alice

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 20, 2007 9:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

jaz pa jih bom avgusta naročila..imam že enkaj izbranih. Very Happy
Lola

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 03, 2007 9:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Vegea KONČNO odprta!
lp
Nazaj na vrh
Alice

PrispevekObjavljeno: Sre Jul 04, 2007 9:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

YEEEEEEEEEYYYYYYYY...bravoooo..kot obljubljeno avgusta naročim čevlje..imam že izbrane! Very Happy
pinklady

Pridružen/-a: 26 Jul 2007 8:40
Kraj: Trst

PrispevekObjavljeno: Čet Jul 26, 2007 8:57 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Zivjo, sem nova na vasem forumu. Vpisala sem se, ker bi rada nekaj vprasala v zvezi z vegan cevlji in se mi zdi, da ste tukaj najbolj informirani o vsem Very Happy
Torej, zivim v Trstu in tukaj pri nas v Italiji obstaja nek zakon, ki pravi, da lahko cevlji vsebujejo do 20% materiala iz usnja/koze/kosa mrtve zivali, ne da bi bilo treba to oznaciti na nalepki. Torej tudi ce na cevlju pise da je 100% iz rastlinskega blaga/sintetike, ne mores nikoli zares vedeti, ce je to res. Zato kdor hoce imeti vegan cevlje, jih mora kupiti online. Ker je to izredno drago, me zanima ce velja ta zakon o 20ih odstotkih usnja tudi v Sloveniji.
Hvala Cool
Nazaj na vrh
pinklady

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 28, 2007 6:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Nihce ne ve? Sad
Nazaj na vrh
kotko

Pridružen/-a: 22 Mar 2007 20:38
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 01, 2007 5:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljena Pinklady,

ko sem prebral tvojo objavo sem to vprašanje naslovil na Urad za varstvo potrošnikov, odgovor sem prejel danes.
Zadeva je pri nas enaka, ozirma ne gre za do 20% ampak, če je nekega materila čez 80% potem se v celoti deklarira tako. Recimo da je 85% platno in 15% usnje, potem se deklarira, da gre za izdelek iz platna, usnja ne rabijo nikjer omeniti. Žalostno Sad
Nazaj na vrh
pinklady

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 01, 2007 7:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala, da si se pozanimal!! Very Happy
Ja, zalostno, ampak predvsem neposteno... Kako je lahko laganje (po mojem gre prav za laganje, nic drugega) lahko legalizirano?? Cemu potem sploh nalepke, ce itak ne kazejo resnice?
Mene zelo jezi tudi dejstvo, da tistih nekaj odstotkov vseeno finansira in spodbuja ubivanje zivali... Evil or Very Mad
Nazaj na vrh
Nemo

Pridružen/-a: 16 Mar 2007 0:01
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 07, 2007 12:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

pinklady je napisal/a:
Ja, zalostno, ampak predvsem neposteno... Kako je lahko laganje (po mojem gre prav za laganje, nic drugega) lahko legalizirano??

Mogoče te potolaži moje razmišljanje, da je zaradi fetišističnega odnosa ljudi do "ledra" laganje predvsem v korist usnja. Torej, prej se zlažejo da je usnja preveč kot da ga je manj. Ljudje pač verujejo da je usnje nekaj najboljšega na tem planetu in to izdelovalci čevljev po moje izkoriščajo tako da se "pohvalijo" za vsak košček usnja, ki ga dajo v čevelj, čeprav ga je manj kot 20%.
Alice

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 11, 2007 9:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja to je pa res.

Torej je usnje lahko tudi v čevljih,ki naj bi bile rastlinsko narejene??? Shocked Shocked
O groza!

Torej je res najbolj zanesljivo naročiti preko neta in v vegei? Confused Sad
Izbira pa taka.
Lola

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 25, 2007 9:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Alice je napisal/a:
Ja to je pa res.

Torej je usnje lahko tudi v čevljih,ki naj bi bile rastlinsko narejene??? Shocked Shocked
O groza!

Torej je res najbolj zanesljivo naročiti preko neta in v vegei? Confused Sad
Izbira pa taka.

Ja, Alice samo v tiste si lahko 100%, da so res vegetarijanski. Je pa tako, da Slovenci nismo preveč navdušeni (oz. smo samo to) nad veg. čevlji, tako da vprašanje, če jih bo Vegea še imela. Se ne splača, žal. Sad
Nazaj na vrh
Alice

PrispevekObjavljeno: Sob Avg 25, 2007 9:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja zelo so dragi... Confused
Lahko bi pocenili,če bi želeli da gre v prodajo in s tem rešili tudi mnogo več živali.
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Vegetarijanstvo
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 3 od 5

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu