Načrt strani| Povezave
Gradimo  živalim  prijazno  Slovenijo
Domača stran
Teme
Varuh pravic živali
Cerkev in živali
Revija
Mediji
Nakup
Akcije in shodi
Živalim prijazna živila
Forum
O društvu
Naročite se na brezplačne
e-novice društva!

Odjava

Forum
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se 
 Tvoj profilTvoj profil   Pregled zasebnih sporočilPregled zasebnih sporočil   PrijavaPrijava 

protesti
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Shodi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Lola

Pridružen/-a: 18 Apr 2007 19:02

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 03, 2008 2:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Super ste! Very Happy
Kakšni so bili pa kaj odzivi ljudi, ki so hodili mimo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo  
Alice

Pridružen/-a: 28 Jan 2007 13:26
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 06, 2008 7:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Slike so mal prevelke..lahko prosim administratorja da jih malo zmanjša?Ne znam. Embarassed

Am..ja različno.Smo bili na tržnici,tik pred mesnico..am..nekateri so samo hodili mimo,nekateri so se ustavili in poslušali.1 se je celo začel dret naj gremo stran..ja,slaba vest je hudič. Twisted Evil
Administrator
Site Admin

Pridružen/-a: 22 Sep 2006 2:29

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 06, 2008 11:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Alice je napisal/a:
Slike so mal prevelke..lahko prosim administratorja da jih malo zmanjša

Ni problema... narejeno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo [ Skrito ]
azbi

Pridružen/-a: 27 Maj 2007 19:52
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 07, 2008 9:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Eden se ja zadrl: "Drek žrite!" Oooo, kako bi mu z vegan bulsi spravil možgane iz betice...o.O.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo   MSN Messenger - naslov
Alice

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 08, 2008 1:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hvala administrator. Smile

Citiram:
Eden se ja zadrl: "Drek žrite!" Oooo, kako bi mu z vegan bulsi spravil možgane iz betice...o.O.

Hahahahahaha...a si ga slišal??Jaz ga sploh poslušala nisem. Rolling Eyes Laughing
kara

Pridružen/-a: 17 Mar 2007 17:00
Kraj: črenšovci

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 14, 2008 8:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Bila an shodi v lj za 4 oktober in blo je kar dobro ! Sicer sem bla zdaj 1 na shodu in lih prav in zelo sem srečan da sem lahko šla in osveščala ljudi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo [ Skrito ] Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Alice

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 14, 2008 9:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Maš kšne fotke?
kara

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2008 10:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

NIMAM svojih nikakšnih ampak je nekaj kratak reportaža na "Domača stran" pa tam po l vidiš ! drugače pa res.... škoda da se večkrat ne morem udeležiti!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo [ Skrito ] Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Lucia

Pridružen/-a: 17 Feb 2008 9:40
Kraj: Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: Pet Okt 17, 2008 2:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kara, sem vesela zate da si bila del tega shoda! Zdi se mi tudi, da sem te opazila na eni izmed slik ki so naložene na strani. Wink
Nazaj na vrh
kara

PrispevekObjavljeno: Sob Okt 25, 2008 11:57 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja ja lih mene so trofili Razz Ja no saj sem še nekaj govorila ampak zgleda da me niso noter dali na POP TV-ju Smile več sreče prihodnjič Very HappyVery Happy
Nazaj na vrh
kotko

Pridružen/-a: 22 Mar 2007 20:38
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 27, 2008 10:47 pm    Naslov sporočila: SVETOVNI DAN BREZ KRZNA Odgovori s citatom

Za živali!, društvo za uveljavitev njihovih pravic pripravlja v soboto, 29. 11. 2008 med 11. in 12. uro performans proti krznu na Wolfovi ulici v Ljubljani. S tem se pridružuje Mednarodni koaliciji proti krznu (International Anti-Fur Coalition), ki je petek, 28.11. razglasila za svetovni dan brez krzna in hkrati poziva slovensko vlado, da končno zakonsko prepove vzrejo živali za krzno. Zakonsko prepovedana vzreja živali velja v naslednjih deželah: Švici, Angliji, Walesu, na Škotskem, Severnem Irskem, Hrvaškem in v Avstriji, kjer letos praznujejo 10. obletnico zakonskega sprejetja prepovedi.

vir: www.zazivali.org
Nazaj na vrh
onlyeffy

Pridružen/-a: 26 Apr 2009 14:34
Kraj: slov. konjice

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 26, 2009 2:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

no če boste še organizirali shode pridem!!
za tisti ki je biu aprila nism vedla.. Sad
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo   MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Kazalo po forumu -> Shodi
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Stran 5 od 5

Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu